Щоб завжди застиг і був прозорим: 4 хитрощі приготування смачного холодцю

Щоб у вас завжди виходив ідеальний холодець, потрібно просто знати кілька секретів, і тоді ця страва стане однією з найсмачніших на святковому столі.

Секрет №1

Обов’язкові свинячі ніжки в холодці, і дають ті речовини, природний желатин, який і допомагає бульйону швидко застигати. Без ніжок і смак страви не буде таким, як потрібно. Крім свинячих ніжок, відмінно підходять курячі лапки.

Секрет №2

Вода повинна покрити на кілька пальців м’ясо і протягом приготування бульйону воду більше не підливаємо. Після того, як бульйон закипить, вогонь зменшуємо і готуємо страву протягом 4-6 годин, все залежить від сорту м’яса. Якщо ви варите з курячим м’ясом, його закладають у бульйон пізніше свинини чи яловичини, так як воно вариться скорше. Ще раз нагадуємо, що воду більше не доливаємо, а спочатку наливаємо потрібну кількість.

Секрет №3

Бульйон томимо, а не кип’ятимо, щоб вода вирувала. Пінку знімаємо в першому бульйоні, який слід зливати. Тоді другий бульйон виходить прозорим та смачним.

Секрет №4

Після того, як холодець звариться, відразу м’ясо не виймаємо, а залишаємо настоюватися його хоча б 1 годину. Так бульйон стане більш густим і насиченим, м’ясо соковитим та ніжним. Та й у кип’яток часник ніколи не додають, так як він відразу втрачає всі свої якості, смак та аромат. Тому чекаємо 1 годину, виймаємо м’ясо і лише потім додаємо часник.

Найсмачніший і насичений, міцний, як то кажуть, холодець, виходить із кількох сортів м’яса: свинина, яловичина, птиця дають свої смаки і бульйон виходить дуже насиченим та смачним.

І звичайно, не забудьте про перчик, він надає свій аромат і смак нашій страві і не забувайте подавати холодець з гірчицею та хроном.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал