Секрет від шеф-кухаря, який виведе ваші тости на новий рівень

Здавалося б, який може бути порядок по намазування тосту маслом? Однак все не так просто, як здається.

«Якщо змастити тост вершковим маслом до того, як відправите його присмажуватися, масло буде танути і вбиратися рівномірно, а значить, смак буде багатшим», – розповідає Келлі Жак, керуюча Breads Bakery.

Секрет від шеф-кухаря, який виведе ваші тости на новий рівень

Крім того, вийде і більш хрусткий тост. «Рівномірний розподіл масла по хлібу допомагає отримати ніжну, м’яку текстуру, а висока температура перетворює поверхню шматочка в хрустку скоринку», – звертає увагу Жак. «А ось у разі зворотного нанесення масла, воно починає танути і перетворює хрустку скоринку в м’яку. Але ж хліб ми смажимо саме заради неї».

Змазування маслом перед запіканням – кращий варіант, якщо ви робите солодкі тости, наприклад, з корицею і цукром. В такому випадку цукор швидше розтане і карамелізується. Однак важливо дотримуватися кількох правил.

М’яке масло краще

Незалежно від того, використовуєте ви масло до або після приготування, воно повинно бути м’яким. Особливо важливо це для свіжого хліба, щоб не зіпсувати його текстуру. Крім того, м’яке масло простіше розподілити рівномірно.

Зробіть товстий шар

Пам’ятайте, що масло призначене не тільки для верху, але і для середини і нижньої частини хліба. Так що не скупіться на масло. До моменту закінчення приготування воно вбереться в хліб.

Використовуйте духовку

Застосовувати зворотний варіант нанесення масла при приготуванні хліба в звичайному тостері заборонено. Масло розтане, ви обпалите пальці, а можете і зовсім спровокувати пожежу. Краще користуватися грилем, який є в більшості духовок. Викладайте хліб на звичайний лист, щоб тане масло підсмажувало нижню частину.

Слідкуйте за процесом

Масло, цукор, трави – все це може швидко згоріти, тому важливо стежити за тостами. Зазвичай достатньо двох-трьох хвилин.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал