Справжній подарунок для щитовидної залози! Рецепт який заповнить дефіцит йоду і не тільки

На даний момент багато хто страждає від дисфункції щитовидної залози.

Справжній подарунок для щитовидної залози! Рецепт який заповнить дефіцит йоду і не тільки

Цей невеликий орган має величезний вплив на організм людини.

Гіпотиреоз – це захворювання, що виникає при низькому виробленню гормону щитовидної залози в необхідних кількостях. Наслідки цього порушення досить неприємні. До того ж вирішити їх досить непросто.

Жінки в десять разів частіше, ніж чоловіки, страждають від цієї проблеми зі здоров’ям, особливо жінки старше 35 років.

  • Проблеми зі щитовидною залозою впливають на життя по-різному. Наприклад низьке лібідо, зміни апетиту, дратівливість, нервозність, хронічна втома, сухість шкіри.
  • І так само м’язові болі, гіпертонія, відчуття холоду, порушення менструального циклу, порушення обміну речовин. До того ж можуть виникнути труднощі зі сном і труднощі із зачаттям.

Ось як приготувати цей натуральний засіб без побічних ефектів для людей з проблемами щитовидної залози через нестачу йоду .

Необхідні інгредієнти:

  1. Один кілограм меду
  2. 40 зелених волоських горіхів і скляна тара

Інструкції: Добре вимити горіхи і порізати їх на дрібні шматочки. Додайте горіхи в миску і залийте медом, потім добре закрийте.

Як тільки це буде зроблено, помістіть пляшку туди, де сонце знаходиться під прямими сонячними променями, на 40 днів, а після цього вийміть горіхи і залиште тільки відфільтровану рідину.

Приймати по 3 столових ложки в день до їжі, протягом тижня. Після цього приймайте тільки 1 столову ложку в день до сніданку.

Рецепт дуже дієвий і не раз випробуваний на практиці. Особливо, коли немає можливості приймати ліки або вони недоступні.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал