Укріпляйте хребет! Дивіться ВІДЕО – вправи для спини від Шаміля Аляутдінова: лікування грижі

Укріпляйте хребет! Дивіться на відео вправи для спини від Шаміля Аляутдінова: лікування грижі та багато корисної інформації, про яку нам не скаже жоден лікар! І читайте коментарі від людей, які вже спробували дані вправи!

Укріпляйте хребет! Дивіться ВІДЕО - вправи для спини від Шаміля Аляутдінова: лікування грижі

Коментарі до відео – вправ:

  1. Мені теж допомогло, болі йдуть, з’являється легкість в тілі)))
  2. Спасибі Вам, в силу свого віку не можу робити всі вправи. Але парочку взяла на озброєння. Фізуправи допомагають навіть при грипі, а при грижах. Сам Всевишній велів. Ще раз велике спасибі !
  3. Величезне спасибі!!! вправи дуже допомагають, особливо вважаю, саме проти грижі п’ята вправа нібито поза жаби, ось це взагалі чарівна вправу, результат відчув з перших же днів, вже бігаю в три стрибка, займаюся місяць!
  4. Вправи на підтяжку м’язів спини супер! зрозумів коли спробував і почав займатися! зрозумів що м’язи спини у мене дуже слабкі, коли почав робити вправи з вашого відео! у самого пару протрузий і грижа поперекового відділу! стало краще! Дай Бог вам дасть здоров’я Шаміль-аби!
  5. Дякую Вам, Шаміль за науку! Дай Бог вам міцного здоров’я! Лікарі тільки вимагали money, призначали неправильне лікування і діагноз. (Маю спинну грижу + отеохондроз), тільки після виконання ваших вправ, відчув полегшення і працездатність
  6. Хочу від щирого серця подякувати Вам, шановний Шаміль, за ці чарівні управління! Мені 29 років і нещодавно мені поставили діагноз 2 м / п грижі. Перепробував все: уколи, мануалки, корекції сегментів хребта і т.п., але все даремно – болі кожну хвилину посилювалися, ліва нога з кожним днем ​​ставала все німіти. Я було вже поставив на собі хрест і чекав найгіршого – інвалідності. Але як то з Божої допомогою я натрапив на Ваше відео і, переглянувши його, став займатися. По початку було дуже важко, але Ваші слова вселяли надію в душу, і я день за днем ​​проробляв ці вправи. Через тиждень занялись біль в спині пройшла, а нога стала «своєю» і перестала німіти. Велике вам спасибі

Важливе значення для профілактики будь-яких захворювань хребта, в тому числі міжхребцевої грижі, мають загальне зміцнення здоров’я, розумна фізична активність, правильне харчування, підвищення імунітету, а також боротьба зі стресами, курінням, які значно погіршують роботу кровоносної системи, а отже харчування міжхребцевих дисків.

Вправи від Шаміля Аляутдінова дуже ефективні для зміцнення м’язового корсету навколо хребта, для профілактики виникнення і лікування міжхребцевої грижі.
Займайтеся спортом, дотримуйтеся правильного харчування і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

Всі поради на сайті носять рекомендаційний характер, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед їх застосуванням!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал