Від багатьох захворювань позбавить масаж однієї цієї точки!

У кожного з нас унікальний організм. І в тілі кожної людини приховано неймовірно багато можливостей. Якщо добре вивчити своє тіло, можна не турбуватися про деяких захворюваннях, забути про больові відчуття і ніколи більше не страждати від поганого самопочуття.

Це досягається завдяки певним точкам, які є на нашому тілі, яких існує величезна безліч. Регулярне натискання, а точніше масування, конкретних точок буде приносити відчутний результат в полегшенні самопочуття, боротьбі з болем і в цілому в поліпшенні якості життя.

Якщо слідувати мудрості Стародавнього Китаю і його кращих розумів, велика частина цих самих точок розташована на ступнях. Кожна ділянка ступні відповідає за конкретний орган в організмі людини.

Існує, наприклад, точка, розташована трохи вище середини ступні або трохи нижче основи пальців. Якщо масажувати цю точку по сто разів кожен день перед тим, як лягти спати, можна збільшити тривалість свого життя. Масаж цієї точки допомагає знизити задишку, позбутися від кашлю і захворювань горла.

Крім того, це поліпшить якість вашого сну, позбавить від стану стресу і негативних емоцій, посприяє поліпшенню настрою. Після регулярних сеансів такого масажу можна буде забути про слабкість і різних захворюваннях. Ця точка зветься “юн-цюань”. За традицією китайських народів, масаж її потрібно проводити круговими рухами за допомогою великого пальця. Ви можете робити це самі або попросити когось із близьких або друзів допомогти вам. Часу цей масаж займає дуже мало, але при цьому приносить колосальну користь для вашого організму, як говорить китайська мудрість.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал