Я не знав, як позбутися від варикозу. Тоді мені допоміг лише один інгредієнт!

Варикозне розширення вен – одне із захворювань серцево-судинної системи, яке частіше зустрічається серед молоді, яке до недавнього часу приписувалося набагато старшим людям. Ті, хто має захворювання, знають, що набряк ніг гарантований. факт полягає в тому, що при найменшому розладі судин вони можуть засмітитися.

Найпоширеніша причина – це тривале сидіння або стояння, під час якого в нижні кінцівки спостерігається приплив крові та лімфи, що, в свою чергу, спричиняє низьку працездатність судин і вен, які не в змозі виконати свою нормальну функцію. Ми розповімо, як боротися з набряком і варикозом у спекотний сезон.

Набряк ніг також може бути викликаний недостатнім функціонуванням серця або нирок. Тому не слід чекати і відвідувати експерта, вибрати спосіб лікування та з’ясувати причину захворювання.

Парадоксально, але навіть люди, які цілий день рухаються на ногах і мають варикозне розширення вен, не страждають від набряку ніг. Це викликано реальністю, що кровообіг збільшується в міру руху разом з артеріальним тиском, і лімфа з кров’ю протікає через мою кровоносну судину набагато простіше.

Окрім зорових симптомів – набряку та вен, ви також можете відчути тяжкість в кінцівках, частих спазмах або свербінні. Ви точно не повинні ігнорувати ці симптоми. Існують різні методи, які допомагають усунути набряк, але спочатку потрібно вилікувати варикозне розширення вен. І так, вам доведеться відмовитися від тютюну та алкоголю, інакше лікування буде марним.

  • Купуйте в аптеці Detralex. Активність цих таблеток орієнтована на підтримку тонусу вен і судин. Вони можуть повністю усунути проблеми з набряком, варикозними венами, якщо це не більш розвинена стадія.
  • Приготуйте натуральну мазь, змішуючи алое, мед і терту моркву (все в однаковій пропорції). Нанесіть його охолодженим – це додасть гнучкості та допоможе запобігти набряку. Використовуйте його 3-4 рази на день.
  • Ви також можете носити спеціальну нижню білизну для стиснення – яка підтримую м’язовий тонус і запобігає накопиченню зайвої рідини в тканинах. Деякі кажуть, що це незручно і його не можна носити влітку, але в холодну пору року це необхідність. Крім того, ви можете загорнути кінцівки зав’язкою, якщо, наприклад, вам доведеться довго сидіти на роботі. Пов’язка не дозволить венам розтягуватися більшою мірою, що також зменшує набряк.
  • Продукти, засновані на бджолиних продуктах, також ефективні в обробці варикозу. Після свіжої ванни для відпочинку з ефірними оліями негайно натріть медом або іншими проблемними зонами. Якщо липкість змушує вас нервувати, спробуйте змішати бджолиний віск з прополісом та оливкову олію у співвідношенні 21:1.
  • І звичайно, фізичні навантаження. У випадку, що у вас немає можливості піти на прогулянку з роботи, спробуйте прогулятися по офісу хоча б кілька разів, щоб не почати накопичувати рідину в нижніх кінцівках. Водні види спорту або плавання також є чудовою альтернативою.

Ніколи не використовуйте діуретики для лікування діуретиків! Їх використання може призвести до згустків крові, якщо у вас більша частота варикозу.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал