Як поліпшити кровообіг в ногах і запобігти розвитку варикозу

 

Використовуйте ці поради в своєму повсякденному житті. Вони допоможуть запобігти появі варикозних вен і інших проблем, що виникають через поганий кровообіг в ногах.

Як поліпшити кровообіг в ногах і запобігти розвитку варикозу

Корисні звички для поліпшення кровообігу ніг

  1. Неможна схрещувати ноги. Так як при схрещуванні затискається стегнову вену, яка є основним шляхом кровообігу.
  2. Відпочивайте з піднятими ногами. Особливо коли спите, читаєте або дивитеся телевізор з витягнутими ногами і відпочиваєте на подушці.
  3. Уникайте високих каблуків і обтягуючого одягу. Не надягайте туфлі з каблуком заввишки більше 3-4 сантиметрів і не носіть довго. Тісний одяг тільки заважають правильній циркуляції крові. Уникайте панчіх, які стискаються на рівні коліна.
  4. Рухай ногами. Для активізації кровообігу нижніх кінцівок переміщайте пальці ніг всередині взуття. Особливо якщо ви багато часу сидите.
  5. Ходіть босоніж. Краще ходити кожен день не менше 30 хвилин в швидкому темпі в хорошій спортивній взуттям. Після цілого дня, проведеного в шкарпетках і туфлях, черевиках або на підборах. Дуже зручно знімати взуття і ходити по траві або пляжу, дрібна галька або пісок активізує кровообіг.
  6. Приймайте контрастний душ. Він поєднує в собі гарячу воду з більш холодною водою. Особливо корисний цей душ для шкіри і капілярів, відмінна профілактика
  7. Їжте більше клітковини, менше солі. Вітаміни В і С – ваші союзники, кожен день намагайтеся пити апельсиновий сік.
  8. Використовуйте спеціальні креми. Особливо після душа. Тоді їх ефективність набагато вище. І намагайтеся уникати піднімати важкі речі.

    УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал