Як поливати орхідею правильно: секрети догляду для пишного цвітіння

Як відомо, примхливим орхідеям легше перенести посуху, ніж надлишок вологи. У разі перезволоження неминуче загнивання та відмирання коріння, що призводить до загибелі рослини.

Найчастіше для зволоження ґрунту в горщику з орхідеями використовується метод занурення. Достатньо залишити квітку у воді на 20-30 хвилин, щоб її коріння змогли наситити достатню кількість вологи.

Для наземних видів, що ростуть у вологоємному субстраті, допустимо полив із лійки. Важливо пам’ятати, що воді у піддоні кашпо не місце – її потрібно зливати.

Орхідеї дуже люблять теплий душ. Температура води становить близько 34-38 градусів (не більше 40). Орієнтуйтеся на те, щоб вашій руці, поміщеній під струмінь, було комфортно.

Не забувайте про те, що краплі, що залишилися в пазухах листя, необхідно витерти. Інакше це може спричинити загнивання.

Окрім купання під душем у ванній рослині також дозволяється обприскувати. Для проведення процедури вибирайте першу половину спекотного дня.

Якщо температура повітря менше 20 градусів, від обприскування краще відмовитись, оскільки підвищення вологості в таких умовах провокує розвиток грибка та гнилі.

Догляд у цьому випадку також слід проводити з розумом – обприскувач має бути дрібнодисперсним, а вода – кип’яченою.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал