Які соки слід пити для зняття болю і запалення при артриті

Біль артриту є серйозною проблемою, особливо з віком.

У багатьох людей виникають серйозні проблеми з колінами, суглобами і зап’ястями. Особливо в холодну погоду або зміні пір року. Але, крім використання звичайних ліків для полегшення болю при артриті, є ще один спосіб зменшити біль – це соки і чаї.Які соки слід пити для зняття болю і запалення при артриті

Гранатовий сік

Гранат є здоровою їжею, тому що він містить клітковину, вітамін К, калій, фолат і мідь. Мало того в ньому містяться насичені жири, холестерин і натрій. До того ж гранат містить близько 40 відсотків добової норми вітаміну С, потужного антиоксиданту.

Невелике дослідження показало, що екстракт граната знижував чутливість суглобів у пацієнтів з ревматоїдним артритом на 62 відсотка. Мало того, згідно екстракт граната може блокувати вироблення ферменту, що руйнує хрящ.

Гранатовий сік і вишня

Інгредієнти:

  • 2 склянки вишні
  • 1 очищений гранат
  • 1 яблуко (видалити ядро)

Ананасовий сік для зняття болю при ревматоїдному артриті

Бромелайн, травний фермент в ананасі, ефективний у боротьбі із запаленням. До того ж він може зменшити біль при остеоартриті.

Деякі дослідження добавок ананасу бромелайн припускають, що це може допомогти полегшити біль при ревматоїдному артриті.
Їжте ананас між прийомами їжі, а не разом з нею, інакше ферменти будуть виснажуватися при перетравленні їжі. І краще вибирати свіжий або заморожений ананас, а не консервований ананас.

Ананасовий, морквяно-селеровий сік

Інгредієнти:

  • 5 морквин
  • 2 стебла селери
  • Ананас 100 грам
  • 1 чайна ложка лимонного соку

УВАГА! Стаття носить інформативний характер, якщо є якісь проблеми в організмі зверніться до вашого лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал