Японське тренування для схуднення. Стрункі стегна і ноги за 5 хвилин в день

Японське тренування «Окабе»

На думку японського тренера Томо Окабе, в наявності жиру немає нічого поганого, головне, щоб він був пружним і в оптимальному для організму кількості. Цього можна досягти тільки грамотно розподіливши жирові відкладення, прискоривши метаболізм і впливаючи на м’язи. На цих принципах ґрунтується розроблена Окабе тренування, що дозволяє не товстіти, розподіляючи жирові відкладення пропорційно.

Особливо рекомендовані дані вправи тим, хто веде малоактивний спосіб життя і схильний не вести здорове харчування. Вправи впливають переважно на, якщо можна так висловитися, середню зону тіла, тобто на стегна, талію і сідниці.

Опис вправ

Вправа перша. Знадобиться тенісний м’ячик, що дозволить розслабити більшу частину м’язів спини. При відсутності м’ячика можна взяти будь-який предмет округлої форми.

Потрібно впливати цим м’ячиком на м’яз, який розташований біля підстави ноги спереду. Потім вплив здійснюється на м’яз в задній частині тіла, і який з’єднує хребет, ногу і таз.

Вправа робиться лежачи, м’ячик розташовується біля основи ноги і рухайте м’ячик вперед-назад, вліво-вправо, дуже повільно, щоб простимулювати м’язи. Можна робити з зігнутими колінами. Робиться на обох сторонах.

Вправа друга. Направлено на поперекові м’язи, розташовані з обох сторін, в тому числі там, де ребра з’єднуються з тазом. Впливаємо вищеописаним способом на «чотирикутний м’яз» в зоні задньої частини талії.

Рух ногою вгору/вниз полегшують стимуляцію цього м’яза.

Потім ногу можна підняти під прямим кутом, не перестаючи переміщати м’ячик по тілу, поступово, але рівномірно затримуючись, щоб як слід стимулювати всі м’язи. Вправа робиться з обох сторін.

Вправа третя. Після цього проводимо вплив на сідничний м’яз, розташовану поруч з м’язом щиколотки, так званий, «середній м’яз». щиколотки. Ця зона особливо страждає від гіподинамічного способу життя.

Потрібно сісти з піднятими колінами, а м’яч помістити між підлогою та зовнішньої зоною сідниць. Робиться для кожної сідниці, потрібно згинати коліно з протилежного боку від ослаблення і поміщати кісточку на коліно, а м’яч при цьому переміщати в різні боки.

Вправа четверта. Впливаємо на задню частину стегон. Робиться сидячи на підлозі, м’ячик при цьому треба помістити під стегно, одну ногу витягнути, а іншу зігнути в коліні. Найбільший ефект досягається, якщо рухати м’ячик вниз по напрямку до коліна. Робиться для обох сторін тіла.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал