З’єднайте пісок і ПВА що б отримати чудові, корисні в побуті вироби

Набір стильних еко-підстаканників прикрасить будь-який стіл! Такі речі стануть в нагоді самому і стануть відмінним подарунком друзям і знайомим. Неймовірно, але матеріал для цих класних столових аксесуарів буквально лежить під ногами, адже це – звичайнісінький пісок! Хочете такі ж? Тоді вирушайте на берег річки, а якщо поблизу піщаних пляжів, на жаль, немає, матеріал можна роздобути на будівельному майданчику або в магазині для акваріумістів.

Для початку пісок варто просіяти. Таким чином ви приберете сміття і відкалібруєте матеріал.

Тепер додайте в пісок пару столових ложок борошна і клей ПВА. Клею має бути стільки, щоб після ретельного перемішування вийшла досить пластична напівтверді маса.

Попередньо застеліть форми харчовою плівкою, покладіть в неї достатню кількість пісочної маси ретельно утрамбуйте, вирівняйте і залиште висихати на сонці.

Після цього, акуратно потягнувши за кінці поліетилену, вийміть заготовку, переверніть і просушіть з тильного боку. Після цього пісочний “млинець” потрібно з усіх боків рясно покрити шаром лаку на водній основі і знову ретельно просушити. Лак закриє пори в піску, ще краще скріпить масу і створить захисну плівку.

Тепер можна зайнятися декоруванням. Для розфарбовування підстаканників підійдуть акрилові фарби і перманентний маркер.

З тильного боку підстаканників рекомендується наклеїти підкладку. Зробити її можна з листової гуми, шкіри. Клеїти можна на звичайний універсальний клей.

Після цього покрийте поверхню ще одним, фінальним, шаром лаку, висушіть і можете використовувати!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал