5 природних антиоксидантів омолоджують шкіру, зменшують зморшки і не тільки …

Виглядати свіжим і здоровим – це один з кращих способів досягнення успіху в соціальному житті і кар’єрі, а також відчувати себе краще і впевненіше в собі! Пропонуємо вам кращий спосіб!

Боротьба зі старінням означає щоденну турботу про своє здоров’я, а харчування грає в цьому фундаментальну роль.

5 природних антиоксидантів омолоджують шкіру, зменшують зморшки і не тільки ...

Однією з найбільш поширених причин, що викликають прискорення процесу старіння, є вільні радикали, нестабільні молекули, які атакують наші клітини.

Щоб уникнути цього, ми можемо їсти продукти, багаті антиоксидантами, тому що вони здатні забезпечувати вільні радикали електроном, який їм необхідний, щоб стати стабільним, запобігаючи тим самим шкоду, якої вони завдають нашому організму.

Продукти, багаті антиоксидантами для нашої шкіри і здоров’я.

Виноград

Цей чудовий фрукт має велику антиоксидантну силу. А також на додаток до поліпшення здоров’я нашої шкіри, він допоможе нам боротися з розвитком інших захворювань. Особливо таких як рак молочної залози.

Ресвератрол міститься в шкірці винограду, чорниці, малині і ожині! Це дар природи, який надає неймовірно потужну омолоджуючу дію на наш організм.

Помідор

Високий вміст лікопіну робить томат відмінним засобом проти зморшок. Оскільки крім усього іншого він сприяє виробленню колагену в нашому організмі. В результаті надаючи шкірі еластичність і пружність.

А також ідеально підходить в якості домашньої маски проти прищів і зморшок.

Морква і брокколі

Обидва овоча мають велику поживну цінність і володіють чудовими корисними властивостями. Високий вміст бета-каротинів робить їх ідеальними союзниками проти старіння шкіри. Особливо проти зморшок, викликаних ультрафіолетовим промінням.

Не забувайте, що зелений чай володіє антибактеріальними і антиоксидантними властивостями, допомагаючи вам боротися зі зморшками.

А також какао, йогурт, оливкова олія, авокадо і морська риба, їх варто вживати якомога частіше.

Не чекайте, починайте включати їх в свій раціон харчування вже сьогодні!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал