Бабусин рецепт для зміцнення імунітету та судин, вражаючий ефект часнику і червоного вина

Існує давній і натуральний засіб, що поєднує в собі властивості часнику і червоного вина, що допомагає значно поліпшити здоров’я.

Коли ми відчуваємо себе добре, ми не розуміємо, як добре завжди бути здоровим.

Але що ви зазвичай робите, щоб цього не сталося?

Бабусин рецепт для зміцнення імунітету та судин, вражаючий ефект часнику і червоного вина

Одним з особливих інгредієнтів є часник, потужний природний антибіотик, який століттями використовувався для зміцнення здоров’я.

Часник здатний стимулювати обмін речовин, зміцнювати імунну систему, боротися з інфекціям. Мало того, контролювати рівень холестерину, знижувати артеріальний тиск, виводити токсини з організму і навіть підвищувати рівень тестостерону.

До того ж, було доведено, що часник здатний боротися з деякими видами раку, такими як рак шлунка і колоректальний рак.

Ще однією їжею, яка вважається хорошим ліками з давніх часів, є вино

Цей напій, який протягом тисячоліть використовувався для широкого спектра процедур. І ось сьогодні довів свої переваги, що виходять далеко за межі поширеної думки.

Багато досліджень показали, що вино може сприяти довголіттю, захищати від деяких видів раку. І до того ж покращувати психічне здоров’я і навіть приносити користь серцю.

Коли ми об’єднуємо ці два чудових інгредієнта, ми отримуємо рецепт потужних ліків. Які можуть вилікувати багато респіраторних, імунних, лімфатичних і серцево-судинних захворювань.

Мало того також лікують проблеми з органами, наприклад такі як печінка і нирки.

Він не тільки може допомогти запобігти різні види ускладнень здоров’я.

Також може допомогти очистити кров і зміцнити імунну систему. Мало того, знизити рівень холестерину, боротися з інфекціями і поліпшити здоров’я шкіри.

Щоб приготувати цей еліксир здоров’я, вам знадобляться:

  • 12 зубчиків часнику;
  • 1/2 літра червоного вина гарної якості;

Підготовка досить проста.

  1. Почніть з розрізання кожного зубчики часнику на чотири частини, а потім змішайте їх з червоним вином в банку, переважно в скляній.
  2. Щільно закрийте пляшку і зберігайте протягом двох тижнів в темному, прохолодному місці, уникаючи попадання сонячних променів.
  3. Протягом цього часу струшуйте пляшку щодня, хоча б, два рази на день.
  4. В кінці двох тижнів вилийте вміст цієї пляшки в нову темну пляшку, процідіть її вміст.
  5. Рекомендується приймати чайну ложку цього рецепта три рази в день протягом місяця. Бажано повторювати лікування не рідше 2 разів на рік.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал