Часто в холодильнику немає яєць: покажу, як за 20 хвилин готую простеньке, крихке і дуже смачне “Шоколадне печиво”

Пісочне тісто одне з найніжніших. Якщо його правильно приготувати, то готові вироби з нього буквально тануть у роті. Найчастіше в таке тісто додають якщо не ціле яйце, то хоча б жовток / жовтки. Чи можна тоді приготувати ніжне тісто взагалі без єдиного яйця? Звісно! Ось тільки треба знати, чим можна яйця замінити, і які ще взяти продукти для тіста.

Інгредієнти:

  • Какао ( хорошої якості ) – 1 / 3 ст.;
  • Борошно – 0,5 ст.;
  • Цукор – 2 ст. л.;
  • Масло – 90 гр;
  • Вершки жирні – 100 гр ( може бути більше або менше, в залежності від вершків; тут варто орієнтуватися на щільність тіста, а воно повинно бути таким, щоб його можна було відсадити за допомогою насадки );
  • Розпушувач – 0,5 ч. л.;
  • Сіль – щіпка.

Приготування:

Суха основа цього печива складається з суміші просіяного борошна і какао. Поки їх ми разом просіюємо, какао з борошном змішуються.

Додаємо в суху основу цукор, розпушувач і сіль. Перемішуємо.

У суху основу вводимо м’яке масло, розрізане на невеликі шматочки. Перетираємо борошняну суміш з маслом долоньками.

Додаємо густі вершки. І замішуємо тісто. Вже зручніше тісто вимішувати ложкою або тістомісом, тому що тісто має вийти абсолютно не густим і не щільним. Якщо ми це будемо робити руками, вершки і масло почнуть танути.

На відміну від звичайного пісочного тіста, яке перед формуванням виробів, або перед випіканням варто охолодити, це тісто відразу після приготування можна відсаджувати, формуючи заготовки печива.

Беремо 2 кондитерський мішка і велику насадку. Поміщаємо в мішки тісто і відсаджуємо на деко заготовки.

Випікаємо печиво 15 хвилин при 200 ⁰. Деко з заготівлями ставимо в уже добре розігріту духовку.

Можна додатково прикрасити це шоколадне печиво цукровою пудрою. Замість пудри можна використовувати какао або розтоплений шоколад, щоб смак десерту був ще більш шоколадним.

Ніжне, шоколадне печиво готове.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал