Еліксир молодості від тибетських цілителів! Просто і ефективно

Суміш кількох потужних інгредієнтів уповільнює процес старіння клітин і органів нашого тіла. А також покращує стан шкіри і очей!

Всього три компонента складають еліксир молодості і довголіття тибетських цілителів. Вони зможуть дати нашому тілу властивості, яких немає ні в одній іншій їжі.

Еліксир молодості від тибетських цілителів! Просто і ефективно

Перший інгредієнт – це лимон

Він є одним з найбільш рекомендованих для профілактики і боротьби з хворобами. Його властивості неймовірно цілющі, з відмінною здатністю виводити токсини.

А також він містить вітамін Р, який дуже корисний для підтримки кровоносних судин в найкращому можливому стані.

Кажуть, що лимон є одним з продуктів еліксиру молодості і довголіття завдяки своїм важливим антиоксидантним властивостям. В результаті він здатний запобігти передчасному старінню як шкіри, так і всіх клітин, з яких складається наш організм.

Другий інгредієнт – це оливкова олія

Вона є одним з найбільш важливих джерел корисних жирів. А також вносить в наш організм жирні кислоти. Які абсолютно необхідні для зниження артеріальної гіпертензії.

А також для підвищення якості крові, що проходить через наше тіло. В результаті запобігаючи утворенню згустків та інших проблем, які можуть привести до дуже серйозних захворювань.

Третій інгредієнт – це натуральний мед

Мед є одним з солодких продуктів, який приносить велику користь нашому здоров’ю. До компонентів меду відносяться натрій, калій, магній, кальцій, мідь, цинк або фосфор, мінерали. В результаті вони діють як природний антибіотик.

А також він володіє протизапальними і антисептичними властивостями.

Необхідно змішати 200 мл свіжого лимонного соку, 100 мл оливкової олії і 400 грам меду в скляній посуді. Коли суміш трьох інгредієнтів буде однорідною, необхідно щільно закрити кришкою і помістити її в холодильник.

Як вживати еліксир молодості:

Щоб мати ефект, ви повинні приймати столову ложку натщесерце щоранку протягом місяця 2 рази на рік. Це справжній еліксир молодості.

Серед особливих переваг можна виділити те, що він зміцнює імунну систему, регулює травну систему і очищає кровоносні судини. А також покращує роботу печінки, колір обличчя і зменшує зморшки.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал