
Необхідні інгредієнти:
- гірчиця в зернах 2 ст.л. (За бажанням)
- перець 1 ст.л
- часник 2 головки
- свинина 1.5 кг
- сало 400 г
- сіль 1.5 ст. л
Процес приготування:
- М’ясо ріжемо дрібними шматочками, сало також нарізаємо, все змішуємо, солимо і перчимо за смаком. Можна також додати і ваші улюблені спеції для м’яса.
- Часник пропускаємо через прес і також додаємо в фарш.
- Влийте трохи бульйону або води, добре все вимішайте і наповніть масою кишки.
- Укладаємо ковбасу в ємність і ставимо на ніч в холодильник. Можна і на добу, м’ясо краще просочиться.
- Доводимо до кипіння воду, укладаємо в неї ковбасу, доводимо до кипіння і варимо 30 хвилин.
- Виймаємо ковбасу, просушуємо паперовими рушниками, викладаємо на деко, застелене пергаментом.
- Духовку розігріваємо до 180 градусів і запікаємо 30 хвилин.
Готуйте із задоволенням і приємного апетиту!
