Котлети з пюре. Кладемо всередину фарш з вареної ковбаси і ставимо в духовку

Пюре і варена ковбаса окремо здаються нудними інгредієнтами, але якщо їх з’єднати разом – домашні будуть тільки і робити, що просити повторити страву знову і знову. Вся хитрість тут в кінцевому результаті: ми зробимо з пюре оболонку котлет, а з ковбаси начинку.

Спочатку зробимо пюре, нам його потрібно приблизно втричі більший за наш кількості ковбаси. На 300 грамів ковбаси потрібно приблизно 900 грамів пюре. Розминаємо його як зазвичай, але для смаку додаємо свіжої зелені. Масла краще не шкодувати, нам же не потрібно, щоб котлети вийшли сухими.

Тепер перейдемо до ковбаси, ріжемо її на кубики і потім подрібнюємо їх в м’ясорубці або блендері в фарш. Краще брати ковбасу з жирними вкрапленнями.

Додаємо трохи тертого сиру. 100 грамів буде достатньо, щоб начинка стала соковитіше.

Формуючи з фаршу котлетки з порожньою серцевиною. Всередину закладаємо ковбасний фарш, а зверху додаємо шматочок вершкового масла. Воно розтане і оживляти фарш, давши ще більше соку. Все укладаємо в форму і ставимо в духовку.

Півгодини при 180 градусах і котлети можна подавати.

Перед подачею для краси можна трохи присипати страву свіжою зеленню. Гарніри до котлеток не потрібні, таким чином у нас без витрат вийшло 2 страви в одному!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал