Мазь, яка точно допомагає впоратися з варикозом!

Порятунок від найтяжчої стадії варикозу.

Існує мазь, яка здатна врятувати ніжки навіть у випадку найскладнішого і важкого випадку з варикозом. До моменту, коли мазь почне закінчуватися, ніжки вже будуть повністю чистими. Я медичний працівник, але, на жаль, не змогла застрахувати себе від появи варикозу. Правда він розвинувся не в мене, а у моєї мами.

Звичайно ж, ми зверталися до фахівців, але вони змогли лише порадити піти на операцію. Переконували, що більше нічого не здатне допомогти з даному випадку. Мама моя не погоджується лягати на операційний стіл, тому довелося шукати інший вихід. Ми перепробували дуже багато: різні мазі – від найдешевших до найдорожчих, компреси. Але нічого не допомогло.

Одного разу моя знайома порадила виготовити мазь, яка, за її словами, змогла допомогти вилікувати її ноги. У самої знайомої був варикоз, при якому утворилися виразки і темні плями. Також, як моїй мамі, жінці сказали фахівці, що нічого, крім операційного втручання, не в силі допомогти.

Для виготовлення чудодійною мазі знадобляться: свиняче пряжене сало, сік алое, мед, мазь Вишневського, мазь іхтіолова, господарське рідке мило, сік ріпчастої цибулі. Кожен з компонентів мазі досить безпечний, тому нами було прийнято рішення її випробувати.

Всі компоненти повинні бути змішані в однаковій пропорції – все беремо по одній столовій ложці. Варто все перемішати в одній каструлі і помістити на вогонь, після доведення до кипіння відразу ж вимкнути. Коли отримана мазь охолоне, її необхідно нанести на ноги і обернути чистою тканиною.

Далі потрібно перебинтувати, але сильно не затягувати. Залишити такий компрес треба на всю ніч. Проробляти цю процедуру потрібно щодня, не роблячи перерви. До моменту, коли мазь закінчилася, варикоз у мами на ногах зовсім пройшов.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал