Морозиво в домашніх умовах: можна приготувати і без морожениці (смачне шоколадне морозиво на десерт, ділюсь рецептом)

Морозиво в домашніх умовах: можна приготувати і без морожениці (смачне шоколадне морозиво на десерт, ділюсь рецептом)

У цій статті я розповім як приготувати смачне шоколадне морозиво в домашніх умовах. Морозиво виходить ніжне, смачне, з насиченим шоколадним смаком. Рецепт досить простий.

Продукти:

  • молоко ( від 2,5% ) – 350 мл.
  • вершки ( від 33% ) – 250 мл.
  • щіпка солі
  • шоколад – 200 г.
  • цукор – 100 г.
  • великий жовток – 4 шт.

Приготування:

Змішуємо в каструлі 350 мл. молока і 250 мл. вершків 33% жирності і додаємо щіпку солі. Відправляємо на плиту і доводимо до кипіння.

Тим часом ламаємо шоколад на дрібні шматочки. Як тільки молоко з вершками закипіло – вимикаємо вогонь і додаємо шоколад.

Добре перемішуємо, щоб вийшла однорідна консистенція.

Тепер потрібно відокремити 4 жовтки від білків. Нам знадобляться тільки жовтки. Додаємо в жовтки 100 грам цукру і збиваємо до білої пишної маси.

Далі сюди тоненькою цівкою вливаємо нашу гарячу шоколадну суміш і швиденько перемішуємо.

Знову все переливаємо в каструлю і ставимо на плиту, але вже на повільний вогонь. Постійно помішуючи нам потрібно довести суміш до загустіння, кип’ятити не потрібно.

Все готово. Залишилося перелити шоколадний крем в контейнер, закрити кришкою і дати охолонути. Як охолоне перемішуємо, закриваємо кришкою і прибираємо в морозилку на 3-6 годин.

Кілька разів кожні 30 хвилин слід діставати контейнер і збивати суміш, розбиваючи кристалики льоду. Після чого знову прибирати в морозилку. Як тільки маса загусне, морозиво готове.

Щоб легше було формувати кульки після заморозки потримаєте морозиво при кімнатній температури 10-20 хвилин. Шоколадне морозиво виходить ніжним, смачним з насиченим шоколадним смаком.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал