Натуральна моцарелла в домашніх умовах за 30 хвилин

Приготувати домашню моцарелу не складніше, ніж кекси. Ті, хто намагався зробити сири своїми руками, розуміють, що справи там на 30–40 хвилин. А скільки насолоди від натурального продукту ви отримаєте!

Головні умови, яких обов’язково потрібно дотримуватися, це свіже домашнє молоко та температурний режим, описаний у рецепті. Дотримуйтесь інструкцій і у вас вийде моцарелла своїми руками з першого разу!

Інгредієнти:

  • Молоко – 5 л
  • Лимонна кислота – 1 ст. л.

Приготування:

Вилийте молоко в каструлю та нагрійте його до 50 °С.

Тепер, помішуючи молоко, поступово всипте лимонну кислоту. Продовжуйте мішати ще 20-30 секунд, потім залиште молочну масу на 10 хвилин під кришкою.

Зберіть сирну масу, відіжміть її від сироватки і перекладіть в друшляк. Попрацюйте із сирною масою, як із тістом, віджимаючи її від зайвої сироватки.

Тим часом нагрійте сироватку до 80 ° С, опустіть сирну масу. Розминайте сир, розплавляючи його. Його текстура почне змінюватись: маса стане тягучою.

Відщипуйте від сирної маси кульки і занурюйте їх у крижану воду.

Якщо ви ще не включили моцареллу до свого раціону, рекомендую не ігнорувати цей смачний та корисний сир. З ним можна готувати салати, лазанню, пасту, омлет, сирники, піцу, закуски. Якщо вам потрібно довго зберігати моцареллу з домашнього молока, приготуйте суміш із сироватки і солі, що залишилася. Смачного!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал