Найпростіший рецепт домашньої ковбаси

Магазинна ковбаса навіть дорогих сортів все частіше з’являється на полицях з додаванням підсилювачів смаку, або навіть пальмової олією. Набагато краще буде приготувати ще смачнішу домашню ковбасу за найпростішим рецептом: на всю підготовку піде 40 хвилин, потім знадобиться тільки почекати, поки м’ясо дійде в холодильнику і витратити ще трохи часу на варіння.

Інгредієнти:

  • 1 кілограм курячого філе,
  • 10 г кухонної солі,
  • 5 г нітратної солі,
  • чайна ложка часнику,
  • чорний перець.

Приготування:

Формуватимемо в поліамідну оболонку, такі продаються в будь-якому м’ясному відділі.

Філе ріжемо шматочками не знімаючи шкірки. Вона зробить ковбасу соковитішою. Перекладаємо м’ясо в миску та додаємо сіль. Перемішуємо, закриваємо плівкою і прибираємо в холодильник на 3 дні – як ми і вказували вище, 40 хвилин іде на сам рецепт, а цей час доведеться просто почекати для готовності основи.

Через 3 дні дістаємо з холодильника і додаємо сушений часник та чорний перець. Тут рецепт у принципі припускає експерименти, можна спробувати додати й інші спеції. Тепер формуємо м’ясо в оболонку і варимо або в каструлі, або в мультиварці 3 години при температурі в 50 градусів.

Потім підвищуємо температуру до 80 градусів та доводимо до готовності ще 1,5 години. Дайте їй охолонути і можна пробувати.

Домашня ковбаса вийшла значно смачнішою за магазинну. Її можна подати як нарізку, і як основну страву з гарніром.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал