Незвичайний і дуже смачний десерт зі слив: сухе варення

Особливо подобаються заготовки, які не потребують великих фізичних зусиль. Сухе варення зі слив якраз з цієї серії. Для заготівлі краще брати великі сливи. Чим більші, тим краще.

Необхідні продукти:

  • 1 кг слив
  • 300 гр. цукру

Як приготувати сухе варення зі слив

Зливи мию і розрізаю навпіл і виймаю кісточку. Викладаю сливи на деко, застелене фольгою або пергаментом, впритул один до одного зрізом вгору. Всипаю в кожну половинку 1/2 ч. л. цукру.

Якщо цукор залишається, то я його просто висипаю поверх слив. Ставлю деко в розігріту до 200 градусів духовку для уварювання приблизно на півгодини.

Деко виймаю і залишаю охолоджуватись. А ось далі я завжди проявляю самодіяльність, якої в рецепті не було. Мої сливи завжди виділяють дуже багато соку. Через це сливи дуже погано сушаться. Тому після охолодження я зливаю виділений сік.

Його буває близько 150-170 мл. Він надзвичайно смачний і підходить для приготування морсу або підливи до каш або сиру. Сливи охолоджені перекладаю на пергамент або фольгу, посипавши підкладку цукром. Ставлю деко зі сливами в духовку на 1 годину при температурі 80-90 градусів.

Знову перекладаю сливи на папір з цукром і залишаю досушуватися на кухонному столі до готовності.

Сливи в процесі сушіння зникають з космічною швидкістю. Кожен, хто буде проходити їх нещадно пробує. Смак у них нічим не нагадує класичний смак чорносливу. Він інший. Та й вигляд відрізняється кардинально.

Я їх перевертаю 1-2 рази на день для рівномірного в’ялення. Ці дуже смачні, натуральні ласощі з малою кількістю цукру, прекрасно зберігається в кімнатних умовах. Їх обожнюють діти і дорослі.

Спробуйте приготувати. Це дуже просто і дуже смачно.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал