Потужний сироп для видалення каменів у нирках. Домашній рецепт

Він допоможе вашим ниркам працювати ефективно і позбутися від каменів!

Камені в нирках є хворобливим станом, який представляє собою мінеральні відкладення. Їх розмір може варіюватися від піщинки до розміру перлів.

Потужний сироп для видалення каменів у нирках. Домашній рецепт

У багатьох випадках ці камені можуть бути видалені з сечею без будь-якої медичної допомоги, але в залежності від їх розміру .

Усунення каменів може тривати від декількох тижнів до декількох років, не викликаючи симптомів. При русі каменів в нирках можуть виникнути деякі симптоми, такі як біль в стегнах, спині або сеча може бути каламутною.

Найбільш рекомендованої річчю завжди є видалення цих каменів природним шляхом, а також вибір корисних продуктів для щоденного харчування, які допоможуть уникнути цього стану здоров’я.

Необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж намагатися самостійно приймати будь-які ліки!

Як видалити каміння в нирках

Якщо у вас є такий стан здоров’я, напевно в деяких випадках вам доводилося приймати знеболюючі, щоб полегшити біль. А також пити велику кількість рідини, щоб видалити камінь або камені через сечу. У певній ситуації потрібна операція, якщо камінь дуже великий.

Проте, є дуже потужний сироп, який може бути ще одним корисним варіантом. Він заснований на поєднанні великої кількості рідини для видалення каменю.

Дізнайтеся, як приготувати цей напій, який допоможе вам усунути камені і допомогти ниркам працювати ефективно!

Домашній сироп для видалення каменів у нирках

Інгредієнти:

  • 250 грам петрушки
  • 250 грам лимона
  • 400-450 грам натурального меду
  • 300 мл оливкової олії

Приготування:

  1. Нарізати лимони з цедрою, потім покласти в блендер і подрібнити.
  2. Потім наріжте петрушку і додайте її в блендер.
  3. В кінці додати оливкову олію і мед і змішати всі інгредієнти до отримання однорідної маси.

Зберігайте суміш у скляній банці в холодильнику.

Рекомендується приймати столову ложку суміші щоранку натщесерце. А також бажано споживати велику кількість рідини протягом дня, особливо води.

Петрушка дуже важлива в суміші, тому що це природний сечогінний засіб. Вона допоможе збільшити відтік сечі, а також допоможе ниркам виводити камені.

Лимон є найбільш важливим інгредієнтом в цьому сиропі. Це ідеальний продукт, який підвищує кислотність сечі і таким чином камінь тане в нирках.
Мед пом’якшує ефект, діючи як антибіотик, а олія знижує запалення.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал