Профілактика хвороб ротової порожнини. Несподіване рішення! Одна ложка натщесерце

Це дуже стара традиція, давно забута. Але дуже даремно! Якби люди кожен день з раннього віку проводили цю просту процедуру, то всі стоматологи залишилися б без роботи. Отже, потрібно просто полоскати рот олією натщесерце.

Як це працює?

Ліпіди олії володіють дуже цікавою властивістю. Вони витягають з порожнини рота шкідливі бактерії і не дозволяють їм знову приставати до зубів і слизової оболонки.

Якщо проводити дану процедуру правильно, строго по порядку і на регулярній основі, результатом стануть очищені від нальоту зуби, укріплені і здорові ясна, зниклий неприємний запах з рота.

Керівництво до дії

Правило перше

Процедура проводиться з ранку, відразу після пробудження від сну, і тільки натщесерце. Це важливо! Слід взяти в рот столову ложку соняшникової або оливкової олії (підійде кокосова, кунжутна або інша, що є в наявності).

Потримати масло в роті 10 хвилин. Ковтати його не можна: воно притягує всі бактерії до себе.

Правило друге

Після загустіння олію слід виплюнути і прополоскати порожнину рота теплою водою.

Правило третє

Почистити зуби щіткою. Масляна плівка, що утворилася в роті в процесі полоскання, послужить зубній пасті хорошу службу і допоможе ще краще очистити ротову порожнину.

Висновок

Процедура нескладна, забирає мінімум часу . Щоб це увійшло в звичку, не потрібно великих зусиль. Щоб не забути про полоскання, потрібно просто підготувати склянку з олією і зубну щітку з вечора.

А ви знали, що полоскання олією – це прекрасний детокс ротової порожнини? Засобів ефективніших, ніж це, ти вже ніколи не знайдеш. Через короткий час зуби стануть білішими, а подих посвіжішає. Оголоси бактеріям війну!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал