Простіше рецепта ще не бачила. Насипний пиріг з вишнями (підійдуть будь-які ягоди)

Простіше рецепта ще не бачила. Насипний пиріг з вишнями (підійдуть будь-які ягоди)

Пиріг виходить досить незвичайним, тісто швидше пісочне. Незважаючи на те, що в рецепті немає ніяких рідких інгредієнтів, пиріг виходить досить соковитим. А все завдяки ягодам.

Ягоди можна використовувати будь-які. Підійдуть як вишні, так і малина або смородина. Навіть з яблуками і абрикосами цей десерт порадує своїм смаком. Єдиний критерій відбору – це кислота, чим кисліші ягоди, тим смачніший і незвичніший буде пиріг.

Список інгредієнтів для насипного пирога простий: всі сухі інгредієнти, крім розпушувача, беремо по склянці. Знадобляться цукор, борошно і манка. Єдине, солодкість пирога можна регулювати, брати цукру трохи менше, якщо не любите надто солодкі десерти.

Для форми діаметром 20 см ще знадобиться приблизно 700-800 грамів ягід, 70-80 грамів масла вершкового і 12 грамів розпушувача. До речі, цей пиріг можна зробити пісним, якщо замінити вершкове масло наприклад, кокосовим, – відмінний варіант для посту.

Сухі інгредієнти потрібно змішати і розмішати, щоб вони добре об’єдналися.

А з вишень потрібно вийняти кісточки.

Якщо немає пристосування для виймання кісточок, не біда. Я скористалася китайською паличкою, кісточки виймаються легко і просто. Також можна взяти трубочку для коктейлю. Тримаємо ягоду і натискаємо на кісточку, вона вистрибує.

Коротше, з клопітно, тільки з кісточками. 5 хвилин, а “тісто” готове, ніяких проблем. Простіше рецепта я не знаю. Залишається правильно все викласти в застелену пергаментом форму і запекти.

Викладаємо все шарами.

Спершу йде сухий шар, потім ягоди, так і чергуємо.

Останній шар повинен бути сухий. Зверху викладаємо шматочки вершкового масла і відправляємо пиріг запікатися.

Випікаємо при температурі 180 градусів 50 хвилин, може знадобитися час, треба дивитися по духовці. Аромат в будинку хвилюючий.

Готовий пиріг виймаємо з форми, даємо йому охолонути і за бажанням припорошити цукровою пудрою. І можна насолоджуватися!

Пиріг дуже смачний, соковитий, а зверху у нього хрустка скоринка.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал