Що приготувати на 1 вересня: торт “Книга” – торт на 1 вересня фото

1 вересня – важливий день, що для першокласника або випускника, що для учня середніх класів. Для багатьох дітей цей день пов’язаний з чималим стресом. А що чудово знімає напругу? Правильно, свято! Так чому б не перетворити цей день в миле домашнє свято, приготувавши торт “Книга” на 1 вересня.

Що приготувати на 1 вересня: торт "Книга" - торт на 1 вересня фото

У школі дітей чекають святкові промови, привітання, багато новин і контактів. А вдома нехай школярів порадує смачний торт у вигляді книги, символу знань.

Як приготувати торт “Відкрита книга” на 1 вересня

  1. Спечіть 2 прямокутних бісквіта або вашого улюбленого пирога. Коржі повинні бути високими.
  2. Складіть коржі один на одного і гарненько промажте кремом. Для його приготування також скористайтеся улюбленим рецептом.Що приготувати на 1 вересня: торт "Книга" - торт на 1 вересня фото
  3. Намітьте центр коржів і зробіть акуратний надріз. Таким чином повинно вийти невелике заглиблення.
  4. Краї коржів трохи скруглите.
  5. Гарненько промажте весь торт кремом.Що приготувати на 1 вересня: торт "Книга" - торт на 1 вересня фото
  6. Тепер розкачайте тонкий шар цукрової мастики (можете використовувати свій рецепт або скористатися цим) і оберніть тортик.
  7. З боків торта намітьте акуратні смуги, які зовні будуть нагадувати сторінки. Зробити це можна за допомогою тупого боку ножа. Можна покласти поверх ще один шар цукрової мастики та трохи загнути краї. Так ваші сторінки будуть здаватися більш об’ємними.
  8. Тепер знадобиться мастика коричневого кольору. Розкачайте довгі тонкі смужки і оберніть ними торт по краю. Так ви створите обкладинку книги.
  9. Наступний етап – трохи зістарити книгу. Для цього можна використовувати харчові барвники, а також какао порошок. Нанесіть какао на білу цукрову мастику.Що приготувати на 1 вересня: торт "Книга" - торт на 1 вересня фото
  10. З цукрової мастики виріжте літери, а також ті елементи, які вважаєте потрібними (ручку, олівець, номер школи або класу дитини).
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал