Скільки помідори живуть без поливання? Частота поливів помідорів, щоб урожай був великим!

Часто можна задати питання. А скільки проживуть помідори без поливу? Відповісти на нього складно, але можна. Тим більше, аж ніяк не всі дачники мають можливість регулярно поливати помідори, і їм важлива ця інформація.

Що відбувається з помідорами без поливу?

Зазвичай, якщо стоїть не надто спекотна погода, помідори нормально себе почувають без поливу 2-3 дня. Але потім, рослини починають в’янути. Листя і верхівки опускаються. Зелений колір змінюється бляклим. Зрозуміло, це не стосується днів, коли йдуть дощі.

Зміни відбуваються і з кореневою системою помідорів. Якщо вони відчувають довго брак вологи, ріст і розвиток коренів сповільнюється. Не знаходячи вологу, коренева система, та й сама рослина досить швидко гинуть.

Як часто поливати помідори?

Частота поливів помідорів залежить від погоди, типу ґрунту, інших факторів. Так, в період цвітіння зволоження помідорів  проводиться пару раз в тиждень. Під кожен кущ вливають до 5 л води. Врахуйте, що вода повинна бути відстояною. Дощування в цей період зазвичай не застосовують.

У період плодоношення, помідори поливаються 1 раз в 2 дні. Під кожен низькорослий кущик вноситься 2 л води, а під високорослі – 10 л води. Якщо полив буде надмірним, плоди можуть тріскатися й обсипатися.

Якщо стоїть спекотна погода, а дощів немає, полив проводиться частіше. Щоб волога довше зберігалася в ґрунті, укладайте мульчу на поверхню ґрунту.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал