Слойки з начинкою на швидку руку: з горіхами з готового листкового тіста

Це відмінний вихід, коли потрібно швидко приготувати щось солодке. Адже у нас часто так буває – раптом дуже захочеться, а часу на довгу випічку немає. Тоді ми беремо готове листкове тісто і робимо слойки з різними начинками. Показуємо наш варіант з горішками. За смаком дуже схоже на східну солодкість Гата. Тільки без замісу тіста все набагато простіше і швидше виходить.

Інгредієнти на 12 шт.:

  • Тісто листкове бездріжджове – 250 гр
  • Звичайний цукор – 2 ст.л.
  • Ванільний цукор – 8 гр
  • Вершкове масло – 10 гр для начинки + 20 гр для змащування
  • Волоські горіхи – 30 гр
  • Борошно – 1 ст.л. для начинки + 1 ст.л. для розкатки

Приготування:

Починаємо з начинки. Змішуємо звичайний і ванільний цукор з борошном, додаємо холодне вершкове масло і перетираємо виделкою в крихту. Додаємо подрібнені волоські горіхи і знову перемішуємо.

Розкочуємо листкове бездріжджове тісто до товщини приблизно 0,5 см, змащуємо розтопленим вершковим маслом і розподіляємо по ньому начинку. Звертаємо тісто в рулет і закріплюємо край, щоб рулет не розвертався. Тісто завжди розморожуємо заздалегідь.

Ріжемо його на маленькі рулетики по 4 – 5 см, ось так – навскоси.

Викладаємо на деко з пергаментом. Ставимо як на фото – на бік, а не плазом. Змащуємо знову розтопленим вершковим маслом. Промазуємо добре, з усіх боків. Від цього залежить їх рум’яність.

Заздалегідь розігріваємо духовку. Ми включаємо відразу, як тільки починаємо робити начинку. Ставимо рулети і випікаємо 20 хвилин при 180 С.

Ось такі слойки у нас часто до чаю бувають. Дуже смачні, ніжні, повітряні. Можна багато з’їсти і не помітити.

Смачного!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал