Супер спосіб: як почистити духовку швидко, легко і без хімії

Напевно, мало знайдеться тих, хто миє духовку після кожного її використання. І це цілком зрозуміло! Однак з кожним разом ситуація стає все гірше і гірше і настає критичний момент, коли духову шафу все ж доводиться мити.

Добре, що є простий і швидкий спосіб, який допоможе відмити духовку без будь-яких мук і, що не мало важливо, хімії. Тільки погляньте, духова шафа як новенька!

Вам будуть потрібні:

  • оцет
  • вода
  • харчова сода

Вам знадобиться каструля без пластикових ручок або інша жароміцна форма, яку ви зможете поставити в духовку. В обрану ємність викладаємо 80 г харчової соди і наливаємо 50-70 мл води, перемішуємо. Після першої хвилі реакції додаємо в ємність трохи оцту, добре все перемішуємо і чекаємо припинення активної реакції.

Коли сода повністю розчиниться, ви отримаєте досить рідкий засіб. Наносимо його на стінки духовки за допомогою губки або розпилювача. На особливо проблемні місця наносимо засіб в більшій кількості. Трохи миючого розчину залишаємо в ємності, яку поміщаємо всередину духової шафи. Ми залишаємо духовку розігріватися при 100 градусах приблизно на 1 годину.

По закінченні години засіб виконає свою функцію і розм’якшить забруднення. Тепер за допомогою вологої губки видаляємо зі стін духовки засіб разом з забрудненнями.

Ось і все, духовка як нова! Якщо ж ситуація дуже складна і забруднення пішли не всі, повторіть весь процес очищення ще раз.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал