Важливо! Під час сну подушка повинна бути не тільки під головою.

Під час сну подушка повинна бути не тільки під головою. Багато хто вважають, що для сну необхідна всього одна подушка, але це зовсім не так.

Проведені фахівцями дослідження виявили, що людині для відмінного здорового сну необхідно мати поруч п’ять подушок. Існують люди, які проводять свій сон з відсутністю будь-яких подушок. Суть полягає в тому, що для всіх властиво спати в різних позах, відмінних від інших людей. Рекомендованою позою для сну є та, в якій тіло людини знаходиться в максимально розслабленому стані.

Для більшості така поза здається не такою вже зручною необхідно лежати на спині і повністю випрямитися, руки і ноги не повинні бути зігнуті і лежати уздовж тіла. Подушка для сну, яка підібрана неправильно, буде шкодити. До таких подушок можуть відноситись як занадто м’які, так і занадто тверді.

Існують ознаки, за якими точно можна зрозуміти чи правильно спить людина. До таких ознак належать болі в спині і головні болі після сну. Занадто висока подушка не дає можливості розслабитися шиї, що провокує виникнення болю в м’язах, що відносяться до плечового поясу. Однак в разі вибору максимально низької подушки також сприятиме напрузі шиї під час сну.

Якщо подушка не підходить людині, то під час сну вона буде крутитися. Неякісний сон може викликати хронічний недосип, що спричинить за собою слабкість і нервозність. Організм потребує хорошого відпочинку.


Заради експерименту варто спробувати поспати без подушки близько тижня. Спочатку буде некомфортно, але після помітно покращиться сон і самопочуття після пробудження. Людям, які звикли спати на боці, для комфортного сну необхідно мати дві подушки. Одна з них кладеться під голову, а інша між ногами. Друга подушка дозволить зняти навантаження з хребта і напруги м’язів тієї ноги, що зверху.

Якщо людина спить на спині, а під головою у неї подушка, то поліпшити якість сну допоможе ще одна подушка, покладена під поперек. Таким чином подушки допоможуть підтримати природні вигини хребта. На животі не варто спати тим, хто має проблеми з серцем або хребтом.

Людям, що сплять в позі, при якій одна нога зігнута в коліні, варто поміщати подушку саме під цю ногу. Напевно багато чули про подушки для вагітних. Насправді даний винахід корисно для кожного з людей. Вона сприяє міцному сну і відмінного самопочуття.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал