Всього 1 чудодійна вправа для талії, спини та попереку

Кожна друга людина більшу частину свого бадьорого життя проводить в положенні сидячи. Сучасний світ диктує свої правила, і тут нічого не поробиш. Але таке положення тіла негативно впливає на здоров’я. Згодом з’являються болі в спині, а боки навколо талії стають все очевидніше з кожним роком. Якщо не почати діяти, то даний факт незабаром може перетворитися на серйозну проблему.

Існує вправа, яка здатна допомогти впоратися відразу з декількома проблемами: усунути болі в області спини та попереку, а також прибрати валіки біля талії

При відсутності фізичної активності організм стає нерухомим і відкладає в запас зайвий жир. При занедбаності подібної ситуації можна зіткнутися з серйозними проблемами зі здоров’ям.

Tamayo – фахівець по схудненню з Японії одного разу поділилася простою вправою, яка здатна допомогти при актуальних проблемах.

Вправа на розтяжку, яка задіює при виконанні м’язи спини і живота. Відбувається їх зміцнення і підтягування. Плюс до всього, вона також здатне задіяти внутрішню частину стегна.

Перед виконанням даної вправи, як і багатьох інших, необхідно розігрітися. Це необхідно, щоб уникнути травмування м’язів, до того ж виконувати вправи буде набагато легше.

Перед виконанням вправи необхідно встати, розставивши широко ноги. Носочки повинні розташовуватися напроти колін і дивитися в одному напрямку. Ноги потрібно зігнути в колінах, а руки помістити на стегна для збереження рівноваги.

Після прийняття правильної пози можна починати виконання вправи. Спочатку необхідно нахилити корпус вперед і повернути праве плече вліво, а ліве відвести назад. Відразу ж відчується розтягнення м’язів стегон, спини і талії. У такому положенні варто затриматися на кілька секунд, після повторити аналогічно в іншу сторону.

Робити цю вправу варто розмірено і не поспішаючи. Виконувати два підходи по десять разів.

Якщо виконувати таку вправу регулярно, то вже через пару тижнів можна помітити перші результати – на талії виявиться менше жиру, ніж зазвичай. До того ж дана вправа здатне допомогти розвинути гнучкість.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал