Як красиво пофарбувати яйця на Великдень цибульним лушпинням: мармурові Великодні яйця фарбую в натуральному, безпечному барвнику

Найкращий і простий спосіб, як пофарбувати яйця на Великдень. Доступний, безпечний і натуральний барвник для Великодніх яєць – це цибульне лушпиння. З цибулевим лушпинням можна пофарбувати яйця в один колір або зробити мармурові яйця. Мармурові яйця дуже красиво виглядають. Як пофарбувати мармурові яйця на Великдень: можна з зеленкою, але без неї, тільки з цибулевим лушпинням, все-таки краще і красивіше. Чим більше цибульного лушпиння, тим інтенсивніше колір фарбованих яєць.

Інгредієнти:

  • Цибулеве лушпиння – 25 грам + 5 грам
  • Вода – 3 літри
  • Сіль – 1 столова ложка
  • Олія
  • Марля, нитки

Приготування:

За дві години до початку варіння яєць дістаю їх з холодильника. За цей час яйця нагріються до кімнатної температури і не будуть тріскатися при варінні.

Цибулеве лушпиння кладу в велику каструлю і заливаю водою. Ставлю на плиту і варю 5 хвилин після закипання.

Закриваю зварений “цибулевий розчин” кришкою і залишаю до повного охолодження.

Половину яєць зроблю однотонними, а половину мармуровими.

Для мармурових яєць подрібнюю трохи цибульне лушпиння, приблизно 5 грам. Нарізаю шматочки марлі такого розміру, щоб можна було загорнути яйце, приблизно 15 см * 15 см.

Яйце обмакую в воді, а потім в нарізанім лушпинні. На шматочок марлі насипаю трохи лушпиння, кладу обвалене яйце і зверху ще трохи лушпиння насипаю. Загортаю в марлю і зав’язую ниткою.

Фарбую 10 яєць.

Всі яйця перекладаю в остиглий розчин з цибулевим лушпинням. Всипаю 1 столову ложку солі і варю 10 хвилин після закипання.

Потім остуджую яйця в холодній воді.

Протираю фарбовані яйця невеликою кількістю олії, вона надає яйцям красивий блиск і збільшує їх термін зберігання.

Яйця виходять дуже красиві!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал