Як уникнути негативного впливу медичної маски на шкіру обличчя. Потрібно знати кожному!

Як уникнути негативного впливу медичної маски на шкіру обличчя

Практично кожен день кожному з нас зараз доводиться надягати маску. З одного боку, маска – це засіб захисту, але не можна забувати про негативні наслідки її носіння. Зокрема, важливо знати, як правильно носити маску, щоб не нашкодити ніжній шкірі обличчя.

Поява акне

Поява прищиків на шкірі приносить дівчатам масу дискомфорту. І часто виною цього неприємного явища стають саме маски. Як правило, акне утворюється в тих місцях, де маска найчастіше стикається з шкірою. Такі висипання навіть встигли отримати спеціальну назву – Маскне. Це й не дивно, адже з часом маска стає вологою через дихання. Якщо довго не міняти маску, то вона стає прекрасним середовищем для розмноження бактерій.

Необхідні заходи

Щоб маскне не застало вас зненацька необхідно приділити увагу гігієні. При використанні маски з тканини не забувайте прати її. А щоб домогтися максимального ефекту і стерильності, можете також пропрасувати її праскою.

Якщо ж ви використовуєте одноразові маски, то намагайтеся частіше міняти їх. Якщо можливості замінити маску немає, намагайтеся іноді провітрювати її.


Крім цього, дерматологи рекомендують з обережністю підходити до процедур по догляду за шкірою. Догляд за шкірою, без сумніву, важливий, головне не перестаратися. По-перше, засоби потрібно підбирати конкретно під свій тип шкіри. По-друге, намагайтеся не надто часто користуватися масками і скрабами. Щоб не зруйнувати захисний бар’єр шкіри, віддайте перевагу щадним засобам. Для делікатного догляду за шкірою також відмінно підходять засоби на основі натуральних компонентів. Можете навіть зробити їх самостійно.

Як зробити зволожуючу маску вдома

Приготувати маску можна всього на пару хвилин. Вона підійде будь-якому типу шкіри.

Необхідні інгредієнти:

  • Половина свіжого огірочка
  • 5 мл масляного розчину вітаміну А (його ви можете придбати в аптеці)
  • 10-15 мл нежирної сметани

Процес приготування:

Спершу потрібно натерти на дрібній тертці огірок . Покладіть огірок в миску, додайте вітамін А і сметану. Тепер все ретельно перемішайте. Маска готова.

Нанесення:

Для початку очистіть шкіру обличчя. Коли шкіра висохне, нанесіть маску і протримаєте її на обличчі близько 15 хвилин. Бажано цей час полежати на ліжку, щоб маска не стікала. З плином часу змийте маску теплою водою. В кінці процедури нанесіть на обличчя зволожуючий крем.


Грамотний догляд за шкірою і правильна гігієна при використанні медичної маски допоможуть зберегти шкіру здоровою в будь-який час року.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал