Як випрати подушки в пральній машині: покрокова інструкція

Незважаючи на використання наволочок, з часом подушки все ж таки брудняться, що робить необхідним проведення їх очищення.

Замість того, щоб щоразу вирушати в хімчистку, ви можете випрати подушки в пральній машинці.

Зробити це не так складно, якщо знати та дотримуватися низки правил.

1. Для початку добре вибийте подушку, щоб з неї витрусився весь пил. Найкраще робити це на балконі.

2. При пранні використовуйте спеціальні кульки з шипами – їхня мета полягає в тому, щоб збити наповнювач і не дати йому перетворитися на грудки.

3. Замініть пральний порошок рідким миючим засобом. Додавати його варто зовсім небагато, щоб він легко виполоскався з подушки.

4. Температуру підбирають, виходячи з начинки подушки. Для такого наповнювача, як пір’я чи пух, підійде 40 градусів. Така сама температура вважається ідеальною для бамбука. Синтепонові подушки перуть при температурі 30-40 градусів, а холлофайбер – 40-60 градусів.

5. Найбільш підходящий режим, на думку багатьох господинь, «Шерсть» або «Пуховики». При цьому віджим не повинен перевищувати позначку 600 оборотів (для маленьких подушок – 500).

6. Постарайтеся висушити подушку якнайшвидше після прання. Тому вироби рекомендується прати жарким літнім днем. Взимку сушити подушки можна біля батареї або обігрівача. Не забувайте її періодично струшувати, щоб наповнювач просох рівномірно.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал