Який саме чай потрібно пити, щоб нормалізувати артеріальний тиск. Гіпертонікам на замітку

У кожного в житті бувають випадки, коли відбуваються стрибки артеріального тиску. Не хочеться при цьому постійно вживати таблетки для усунення неприємного стану. В першу чергу необхідно звернути увагу на власний раціон харчування та психологічний стан. А також, побороти артеріальний тиск допоможе звичайний чай.

Чорний чай.

Такий чай є вдома у кожного. Він має судинозвужувальний ефект. Чорний чай підвищує тиск та утримує його у такому стані протягом декількох годин. Також, чорний чай допомагає при втомі. Гіпертонікам необхідно вживати міцний напій. Для нормалізації тиску в чай можна додати дві краплі коньяку.

Зелений чай.

Сортів зеленого чаю багато, але для нормалізації артеріального тиску можуть підійти не всі. Гіпертонікам краще вживати напій «Око Фенікса», «Жасминовий Персик Дракона», «Жасминова Перлина Дракона», «Те Гуань Інь», «Золотий Лілійник» та «Великий Червоний Халат». Ці сорти чаю допоможуть позбутися напруження та втоми, посприяють концентрації уваги й усунуть головні болі.

Чай Каркаде.

Напій сприяє розширенню судин, покращенню еластичності їх стінок та стимулюванню циркуляції крові. При вживанні чаю каркаде тиск підвищується, тому гіпертонікам його краще не вживати.

Трав’яний чай.

Чай на основі лікувальних трав має заспокійливу та розслаблюючу дію. Зазвичай з них роблять настоянки на основі іван чаю, глоду та брусниці. Але можна підібрати й інші трави: фенхель, валеріана, м’ята, ромашка, кмин, глід, листя хмелю, собача кропива та сушениця.

Можна купити збір трав в аптеці, який має назву «Гіпотензивні трави». Гіпотонікам слід звернути увагу на такі трави, як родіола рожева, левзея сафлороподібна, лимонник китайський та елеутерокок. Настоянка з цих трав допоможе збільшити тонус кровоносних судин.

Роблячи висновок, можна сказати, що просто так не слід пити будь-який чай у великій кількості, бо це може тільки зашкодити.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал