Для чого можуть стати в нагоді ручки від пластикових пляшок: дивовижні лайфхаки

Дати друге життя можна не тільки самим пластиковим пляшкам, але навіть ручкам від них. На перший погляд вони можуть здатися досить марними, але придивіться і ви побачите, наскільки це корисна річ. Ось лише кілька ідей їх використання.

1. Тепер на вішалку поміститься більше

За допомогою ручки від пластикової пляшки можна збільшити використовуваний простір в шафі з одягом, а саме помістити вішалки в кілька рядів. Для цього просто надягніть на першу вішалку ручку від пляшки, а на неї – другу вішалку.

2. Вішалка для шарфи

Також ручки від бутлів можна використовувати в якості своєрідних вішалок для шарфів.

3. Тримач для губки

З такою ручки можна також зробити лаконічний і практичний тримач для губки. Для цього просто надіньте ручку на змішувач.

Але для цього доведеться зафіксувати його за допомогою відповідного клею або герметика.

4. Тримач для кухонного начиння

Стануть в нагоді ручки від пляшок і на кухні, адже з них вийдуть відмінні гачки-тримачі для різних кухонних предметів.

А також рушників.

5. Ручка для кришки унітазу

Ручка від пляшки навіть може зробити відвідування туалету більш гігієнічним. Тепер вам не доведеться братися за кришку унітазу руками, для того, щоб підняти її. Якщо на сидінню вашого унітазу є чохол, то ручку можна просто прикріпити за допомогою його липучки.

6. Підставка для телефону

З ручки також можна зробити дуже просту, але зручну підставку для мобільного телефону. Для цього просто підгинаємо ручку під потрібним кутом, а також підтискаємо кілька зубчиків з боків і підставка готова.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал