Додаємо до м’яса спецій і звертаємо. Своя шинка без витрат замінила ковбасу на столі

Вартість ковбаси з магазину постійно зростає, а якість на жаль падає. Набагато бюджетні і смачніше буде приготувати власну шинку на заміну: потрібно додати до м’яса спецій і просто згорнути в рулет.

За основу ми візьмемо свинячу рульку. До неї нам знадобиться по половині чайної ложки чорного меленого перцю, спецій для м’яса і сушеного часнику, Крім того, візьмемо ще 6 зубчиків часнику, цибулину, 2 лаврові листки і сіль.

Рульку потрібно ретельно промити, шкурку поскоблити гострим ножем, а потім м’ясо просушити паперовим рушником. Всі кістки акуратно видаляємо, кожен шматок відбиваємо. Тепер змішуємо сіль з перцем, приправами для м’яса і сухим часником. Через прес туди ж пропускаємо часник. Отриману суміш втираємо в м’ясо з внутрішнього боку.

Звертаємо заготовку в щільний рулет, його фіксуємо мотузкою й обертаються в харчову плівку. Ми залишаємо в холодильнику на 6 годин.

Після цього плівку прибираємо, перекладаємо м’ясо в каструлю. Туди ж кладемо цілу цибулину, насипаємо перець горошком, додаємо лавровий лист і заливаємо водою так, щоб вона повністю покривала рулет. Після закипання варимо рулет 2,5 години.

Потім рулет виймаємо з розсолу і під плівкою ставимо на ніч у холодильник.

Кінцевий смак рулету можна спробувати змінити прямо під час приготування. Спробуйте додати інших спецій або гострого перцю.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал