Компот з полуниці “Вікторії” на зиму

Покроковий рецепт ароматного узвару з “вікторії” на зиму з лимоном, малиною, яблуком і вишнею на плиті і в мультиварці, а також з додаванням лимонної кислоти

Класичний рецепт компоту з полуниці “вікторії” на зиму

Зібрали на дачі багато полуниці і вже не знаєте, що з нею робити? Закрийте з неї напій! Не знаєте як? Тоді читайте представлену добірку рецептів компоту з “вікторії” на зиму, в яких ми розберемося, як все правильно зробити і що допустимо додати в якості додаткових інгредієнтів.

Інгредієнти:

  • 5 літрів очищеної води;
  • 2 кг свіжої полуниці “вікторії”;
  • 2 кг звичайного цукру;
  • чайна ложка лимонної кислоти.

Покроковий рецепт компоту з полуниці “вікторії” на зиму

Крок 1:

“Вікторію” середнього розміру засипати в широкий таз, наповнений водою. По черзі витягнути зелені або підсохлі хвостики.

Крок 2:

Крім того, вимити плоди дуже м’якою губкою, намагаючись не пом’яти і не пошкодити їх поверхню. Вологу струсити.

Крок 3:

Пересипати полуницю в чистий таз. Негайно додати верхнім шаром звичайний білий цукор.

Крок 4:

Залишити, обернувши миску плівкою, на пару годин, протягом яких “вікторія” пустить сік. Як тільки це відбудеться, перекласти в скляні і заздалегідь ошпарені окропом чисті банки полуницю. Долити рідину.

Крок 5:

Зазначені інгредієнти приблизно повинну заповнити ємності наполовину. На наступному етапі влити окріп. Прикрити кришками.

Крок 6:

Поставити компот з “вікторії” на зиму в киплячу воду. Стерилізувати чверть години. Потім щільно загорнути. Солодкий напій остаточно остудити і зберігати в подальшому в підвалі або коморі.

Зазначена кількість ягід з цукром при закладці дозволить зробити досить насичений компот. Настільки, що згодом його допустимо буде трохи розбавити кип’яченою або мінеральною водою. Не хочете цього робити, тоді приготуйте напій, заклавши ягоди в банки на одну третину.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал