Ось чому вам варто класти лимон поруч з ліжком на ніч!

Лимон – це ідеальний засіб ароматерапії, який покращує концентрацію, знижує рівень стресу і позитивно впливає на дихальну систему. Його можна сміливо назвати універсальним фруктом, оскільки він також може виконувати функції зубної пасти, що чистить або косметичного засобу. А ще його можна класти поруч з вашим ліжком на ніч. Що це вам дасть?

1. Поліпшення дихання

Лимон має антиоксидантні і антибактеріальними властивостями. Люди, які страждають на астму або простудними захворюваннями, зазначають, що лимон поруч з ліжком полегшує дихання і очищає дихальні шляхи.

2. Поліпшення якості повітря

Лимон дає відчутний цитрусовий аромат, тому простір навколо вашого ліжка буде приємно пахнути. І він дійсно може поліпшити якість повітря завдяки своїм дезінтоксикаційним якостям.

3. Полегшення болю

Ефірні масла лимона можуть знімати або мінімізувати біль. Дослідження показують, що люди, які страждають головними болями і ревматоїдним артритом вимагають менше болезаспокійливих засобів при використанні лимонної ароматерапії.

4. Зняття стресу

Ароматерапевти називають лимон «вбивцею стресу». Цей фрукт стимулює вироблення серотоніну або гормону щастя. До речі, більшість рецептурних антидепресантів «налаштовані» саме на серотонінові рецептори. Крім того, серотонін відповідає за ваш настрій, спокій або занепокоєння – так що лимон в цьому відношенні може зіграти дуже позитивну роль.

5. Зниження артеріального тиску

Лимонне ефірне масло покращує кровообіг і, відповідно, знижує кров’яний тиск. Хоча сам по собі простий лимон не є ефірним маслом, але ефект поліпшення кровообігу все ж зберігається. У будь-якому випадку, натуральний продукт набагато краще хімічного препарату.

6. Боротьба з комахами

Комахи – особливо мурахи і комарі – ненавидять запах лимона і цитрусових в цілому. Протріть кіркою лимона шкіру або розкладіть шкірку в приміщенні і біля вікон, щоб відобразити нічні атаки комарів. Мурахи, до речі, теж активно уникають цитрусових. Ви можете запастися шкіркою заздалегідь або просто нарізати лимон і залишити його на тарілці в кімнаті.

● Підготовка лимона

Якщо ви професійний шеф-кухар, ви можете пропустити цей урок лимонної нарізки.

Отже, візьміть дошку і тримайте лимон вертикально. Якщо лимон стоїть на дошці нестійко, відріжте кінчик, щоб він міцно стояв і не вислизав у вас з рук. Зробіть по всій довжині надрізи ножем на три чверті. Потім поверніть лимон на 90 градусів і знову зробіть поздовжні надрізи. Тепер лимон до ароматерапії готовий!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал