Салат зі свіжої капусти з помідорами – закуска слабко гостра

Овочевий сезон! Свіжі овочі на стіл. Смачного!

Салат зі свіжої капусти з помідорами - закуска слабко гостра

Салат зі свіжої капусти з помідорами, такий, щоб його можна було приготувати за три дні до бенкету і подати в самому соку, навчила мене робити моя подруга, любителька кулінарних шоу.

Авторський рецепт був розрахований на 4 кг овочів, але я всі складові частини взяла в меншій кількості, з розрахунку на дві літрові банки:

  • Капуста 1 кг.
  • Помідори 400 гр.
  • Перець солодкий 300 гр.
  • Цибуля ріпчаста 150-200 гр.
  • Морква 50 гр.
  • Сіль, цукор за смаком, оцет 9% 2-3 ст. ложки.

Приготування:

  1. Частину капусти – одну п’яту – замінила червоною, для кольору. Помідори взяла не тільки червоні, а й помаранчеві, і жовті. Цибулю теж не білу, а червону. Але, оскільки в рецепті було вказано оцет, то червоні овочі не повинні були втратити колір. Солодкий перець був ще зеленим, і це допускається.
  2. Капусту нашаткувала, перетерла з морквою, додала цибулю кільцями, помідори кубиками, перець соломкою. Все це відразу перемішала, посолила, підсолодила, поставила в банку і залила столовим оцтом, без фанатизму.
  3. Через добу овочі осіли, колір їх став змінюватися на більш яскравий, цибуля віддала частину фарб білої капусті, а червона капуста ділилася з розсолом.

На третю добу салат став ось таким, можна сказати, дозрів.

Гості схвалили цей салат, колір їм теж сподобався. Претензій до автора рецепта немає, та ця модифікація вже моя, авторська.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал