Щоб не витрачатися взимку на зелень, роби саме так. Поради із заморожування

Заморожуємо зелень на зиму: як то кажуть, готуй сани з літа! У нашому випадку пропоную зробити заготовки на зиму, щоб готувати взимку смачні страви з ароматною петрушкою, кропом і навіть зеленою цибулею!

Щоб не витрачатися взимку на зелень, роби саме так. Поради із заморожування

Як заготовити на зиму зелена цибулю

1. Миємо зелена цибулю під водою і даємо їй гарненько обсохнути.

Це дуже важливий момент. Заморожена цибуля відповідно до правильної технології, може зберігатися в камері до півроку. З цієї причини не відхилятися від цього покрокового алгоритму і дотримуйтесь порад.

2. Потрібно обрізати корінці і нарізати тільки зелені пір’я для заморозки.

Робимо невеликі колечка, які підійдуть в подальшому для приготування салату, або других страв.

3. Для заморозки цибулі використовувати можна пластикові ємності у вигляді пляшок.

Пляшки можна купити в магазині або використовувати після молока. Врахуйте, що металеві або скляні ємності для цих цілей не підходять.

Щоб не виникали складності, як помістити цибулю в пляшки, можна скористатися ідеєю мого чоловіка і зробити ось таку воронку зі звичайної пластикової пляшки. Ця розробка в рази спростить завдання – цибуля не буде падати на стіл, відразу потрапляючи на дно ємності.

І ще один важливий момент: за рахунок того, що цибуля попередньо була добре висушена, вона краще висипається в пляшку, а нарізка залишається цілою і неушкодженою. З цієї причини також важливо добре висушувати цибулю на першому етапі приготування заморозки.

4. Закриваємо ємність кришкою і відправляємо її в підготовлений для овочів відсік в морозилці.

Рецепт другий – заготівля петрушки на зиму

1. Петрушку і кріп потрібно вимити під водою і висушити. У замороженому вигляді їх можна буде покласти в готові страви, салати або прикрасити бутерброди.

Я сушу зелень, скориставшись рушником. Воно вбере зайву воду. Це в рази прискорює процес.

2. Дрібно нарізаємо петрушку ножем. У такому вигляді вона виявиться корисною для більшості страв.

3. Нарізаємо кріп ножем. Стебла в обох випадках не потрібні.


4. Помістіть зелень в спеціальні контейнери для зберігання або інші ємності, які ви підготували. Я використовую ось такі.

Спеціальні контейнери продаються в будь-якому сучасному супермаркеті в відділах з корисною всячиною для будинку, коштують досить бюджетно. Це дуже зручне рішення, так як контейнери не займають багато місця в морозилці, герметичні, та й в морозильному відсіку можна розраховувати на порядок. Контейнери бувають різними за розмірами. Орієнтуйтеся на свої переваги, мені наприклад, подобається діставати зелень взимку в невеликих порціях.

Важливо: Не тримайте зелень в одному відсіку з рибою або м’ясом, краще виділити окреме місце, якщо це дозволяють габарити морозилки, або помістіть зелень поруч із замороженими овочами.

Вдалих вам заготовок!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал