У магазині цукерки не купую, готую сама: “бразильські” шоколадні цукерки

Бразильські шоколадні цукерки “Бригадейро” в домашніх умовах. Це найвідоміші цукерки в Бразилії, а в домашніх умовах це найсмачніші цукерки.

Інгредієнти:

  • згущене молоко – 1б (400г)
  • какао порошок – 4ст.л
  • вершкове масло – 50г

Приготування:

І так приступаємо. У каструлю наливаємо банку згущеного молока за вагою 400 грам, додаємо 4 ст.л. какао порошку.

Перемішуємо і додаємо 50 г вершкового масла, ставимо на вогонь і варимо на невеликому вогні приблизно 12-15 хвилин, постійно помішуємо і не відходимо від каструльки, потрібно не пропустити потрібний момент, знімаємо коли маса почне бути пластичною, Ви відразу зрозумієте, перевірити можна готовність ще так опустити в холодну воду крапельку, а потім рукам скачати кульку, якщо тримає форму, значить знімаємо з вогню і залишаємо остигати в холодильнику.

Шоколад натрій на великій тертці. Дістаємо остиглу масу, беремо трохи маси, я беру 10 грам, катаємо кульку. Тепер обвалюємо у шоколадній стружці. Я ще обвалюю в білому шоколаді. Так готуємо всі цукерки з однієї порції, у мене виходить цукерок майже 500 грам.

Зберігати такі цукерки краще в холодильнику, вони охолоджені мені подобаються ще більше. Такі цукерки варті святкового столу.

Беремо найкрасивіший посуд до чаю та пригощаємо гостей або балуємо своїх рідних. Вони приголомшливі на смак, адже недаремно вони такі популярні в Бразилії, в міру м’які, трохи тягучі, але не тверді.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал