У мене дуже простий спосіб зробити густе яблучне повидло на зиму з невеликою кількістю цукру

Я не очищаю яблука від шкірки, але повидло виходить красиве, бурштинове на колір, густе і дуже смачне. Таке повидло можна і до чаю подати, і домашній мармелад з нього зробити, і використовувати в якості начинки в пироги чи пиріжки, а ще додати в десерт або крем для тортів.

До того ж спосіб приготування цього яблучного повидла у мене дуже простий, без особливої “метушні”, в загальному, як я люблю.

Отже готуємо.

Для цього повидла можна брати абсолютно будь-які сорти яблук і тверді, і м’які, і різні на смак.

Чисті, добре помиті яблука ми ріжемо на великі шматки, заодно видаляючи з них серединку.

Викладаємо яблука в каструлі з товстими стінками або чашу, наливаємо на дно трохи води, накриваємо кришкою і тушкуємо яблука на невеликому вогні, поки вони не стануть м’якими. Час гасіння буде залежати від кількості і сорту яблук.

Остиглі яблука пробиваємо разом з шкіркою стаціонарним або занурювальним блендером. На мій погляд, з шкіркою повидло набагато смачніше, тому що саме в шкірці міститься найбільше пектину (природного згущувача).

Тепер в це яблучне пюре додаємо цукор. Кількість цукру буде залежати від ступеня кислоти яблук і вашого смаку.

Ну і залишилося як слід прогріти наше яблучне повидло. У каструлі з товстими стінками доводимо його до кипіння. Якщо хочете зробити повидло густіше, з нього можна трохи випарити рідину, але не забувайте, що в охолодженому вигляді повидло буде ще густіше.

А ось так можна випарувати зайву вологу з яблучного повидла не боячись забруднити кухню.

Гаряче, кипляче повидло розкладаємо в чисті, стерилізовані банки, так як потім приберемо ці банки в тепле місце для повільного охолодження, а значить і стерилізації. Мені здається, що простіше прибрати готові банки з повидлом в тепле місце, ніж возитися зі стерилізацією банок.

Ну і ось така краса в результаті у нас вийшла.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал