Від тромбів, холестерину і для довголіття: одна проста, але корисна олія

Від тромбів, холестерину і для довголіття: одна проста, але корисна олія

Цю олійку отримують з неочищеного насіння гарбуза. Воно використовується для різних кулінарних і медичних цілей. Але чи всі знають про його справжню користь?

Від холестерину і для серця

Олія гарбузового насіння має одну з найвищих концентрацій поліненасичених жирів серед усіх харчових джерел. Олеїнова та лінолева кислоти, що містяться в насінні гарбуза, допомагають знизити кров’яний тиск та збалансувати рівень холестерину, захищаючи від атеросклерозу, серцевих нападів, інсультів та інших проблем із серцем, показують дослідження. А це як мінімум те, що необхідно для довголіття.

Проти раку

Згідно з дослідженням 2018 року, проведеним Коледжем фармацевтичних наук Маніпалу, екстракти насіння гарбуза можуть бути корисними для зниження ризику раку товстої кишки. Лігнани та флавони, присутні в екстрактах насіння гарбуза, можуть впливати на гормонозалежні пухлини, і тому вчені заявляють, що насіння гарбуза та його екстракти, такі як масло, можуть відігравати ключову роль у профілактиці або лікуванні раку грудей.

Від тромбів

Ще одні дослідження вказали на зв’язок гарбузової олії та стимуляції кровообігу. До того ж, зазначають вчені, це допоможе захистити від утворення тромбів.

Вчені заявляють про користь ще однієї простої, але популярної олії. Згідно з дослідженнями, воно необхідне для захисту від тромбів та довголіття \.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал