Відразу після приготування фаршу котлети НЕ смажу. Чому так роблю: мало хто знає

  1. Котлети виходять смачними не тільки тоді, коли використовуються якісні та свіжі продукти, а й коли точно дотримується процесу приготування.
  2. Професійні кухарі рекомендують залишати фарш на 20 хвилин, щоб він настоявся і всі інгредієнти поєдналися між собою. Тоді при смаженні вони не будуть втрачати форму.
  3. Також важливо поставити фарш з холодильник на 30 хвилин – холод прекрасно діє на м’ясо, воно стає більш ніжним. Можна при змішуванні інгредієнтів влити трохи крижаної води, тоді котлети будуть дуже м’якими і соковитими.
  4. Впливає на якість котлет і розм’якшений батон: краще шматочки заливати водою, а не молоком, через нього котлети будуть жорсткими.
  5. Корисно масу відбивати, щоб вона наситилась киснем. Мінімум 20 раз потрібно масу брати в руки і кидати назад у тару. Ви відразу помітите, як фарш буде ставати однорідним, м’яким, пластичним.

Якщо всі рекомендації будуть дотримані, котлети виходять соковитими, м’якими, тримають форму і вам не буде потрібно їх додатково тушкувати в каструлі.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал