Які роботи слід провести з полуницею у травні, щоб вона росла міцною та давала гарний врожай ягід

Дізнайтеся, які роботи слід провести з полуницею у весняну пору, щоб вона росла міцною та давала гарний врожай ягід.

Які роботи слід провести з полуницею у травні, щоб вона росла міцною та давала гарний врожай ягід

Зробивши все правильно, полуниця віддячить вам своїми смачними ягодами.

  • Ранньою весною приберіть мульчу, яка не перегнила за зимовий період. Якщо не прибрати мульчу, земля буде прогріватися повільніше й полуниця буде прокидатися повільніше. Залишки мульчі потрібно відправити на компостну кучу.
  • Після підправите борти грядок. За зиму борти грядки осідають, тому їх варто підправити.
  • Підживіть кущі мінеральними або органічними добривами. Застосуйте мінеральні добрива. У відрі води розчиніть столову ложку сульфату амонію та пару склянок коров’яку. Можна розчинити у відрі води столову ложку нітроамофоски. Ця комплексна підгодівля простимулює ріст молодого листя. Можна застосувати органічні добрива. Розчиніть у воді настій коров’яку, у пропорціях 1 до 10, або пташиного посліду, у пропорціях 1 до 12, або настоєм кропиви, який потрібно настоювати 4 доби. Не можна, щоб добриво потрапляло на листя.
  • Обробка проти захворювань хімічними або натуральними засобами. Перед цвітінням можна провести обробку хімічними засобами — «Тaуpуc» або «Цeзap». Можна скористатися біологічними засобами — «Φітoвepм» та «Акpoфіт», які можна використовувати, якщо температура повітря тримається 18 градусів. Можна підігріти воду до 65 градусів та полити рівномірно грядки.
  • Мульчування грядок.

Бажаємо успіхів!

 

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал