Заготівля їжі на кілька тижнів ♥ Полегшить життя будь-якої господині

Навіть ті, хто дуже любить готувати, далеко не завжди можуть приділити цьому достатньо часу. Особливо це стосується м’ясних страв. З одного боку це ситно і смачно, з іншого – на кухні доводиться відпрацювати в другу, а то і в третю зміну. Щоденні походи на ринок також дозволяють собі далеко не всі. Відмінним рішенням стане заготівля напівфабрикатів. Купивши відразу достатню кількість м’яса, його легко подрібнити або перекрутити, перетворивши в майбутній гуляш, котлети, стейки, і тільки потім відправити в морозильник.

Один раз витративши пару годин на переробку, можна забезпечити себе заготовками на цілий місяць.

М’ясо для котлет, биточків, тефтелей, лінивих голубців, готуємо звичним способом з додаванням усіх необхідних інгредієнтів.

Чітких пропорцій не існує. Кожна господиня сама вирішує які спеції і приправи використовувати. Те ж стосується і вибору м’яса.

Сформувавши з фаршу все необхідне, обвалюють у борошні і відправляємо партіями в морозилку.

Скориставшись гострим ножем, робимо нарізку під майбутні стейки.

Частину м’яса нарізаємо невеликими шматочками. У майбутньому їх можна використовувати для приготування перших страв, піци, рубаних котлет, підливи і багато чого іншого.

Без формування фасуємо і частина фаршу. Це дозволить імпровізувати і урізноманітнити меню.

Перекладаючи подрібнене м’ясо і фарш в пакети, надаємо їм плоску форму. Завдяки цій маленькій хитрості в морозилку можна помістити набагато більше їстівного.

Домашні заготовки – відмінна альтернатива покупним напівфабрикатах. Використовувати їх можна для приготування улюблених страв в духовці, на сковороді, в мультиварці.

Більш детально про тонкощі майбутньої роботи в відео:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал