Засоби від інфекції сечовивідних шляхів, про які варто знати кожному

Є безліч способів боротися з інфекцією сечовивідних шляхів, не беручи антибіотик, хоча в легких випадках завжди слід розглядати природні рішення.

Засоби від інфекції сечовивідних шляхів, про які варто знати кожному

 

 

 

Важливо пити багато води, щоб поповнити корисні бактерії пробіотиками.

Отже, ось домашні засоби можуть допомогти полегшити симптоми інфекції сечі:

1. Пийте більше води, щоб полегшити сечову інфекцію

Пиття достатньої кількості чистої води допомагає позбутися від бактерій. Мало того прискорює відновлення. Скільки води бажано випивати? Ідеальне споживання води можна виміряти приблизно на 1 літр води на кожні 25 кілограмів ваги, але це не відноситься до їжі або іншим напоїв.

2. Журавлина

Сік журавлини також допомагає вбити бактерії і запобігає прилипання до стінки сечового міхура, тому він може ефективно запобігати інфекцію сечових шляхів. Обов’язково вибирайте сік без цукру. Бажано випивати від 16 до 32 грам несолодкого журавлинного соку в день.

3. Споживати вітамін С

Вітамін С робить сечу більш кислу, яка бореться з бактеріями в сечовивідних шляхах. Особливо якщо у вас активна інфекція сечовивідних шляхів, прийом добавок з вітаміном С може допомогти. Але можна почати їсти продукти, багаті цим вітаміном, такі як апельсин, червоний перець.

4. Натуральний йогурт і пробіотики

Йогурт містить пробіотики, які допомагають усунути шкідливі бактерії, які можуть викликати інфекції сечових шляхів. Але це особливо важливо, коли ви приймаєте антибіотик для лікування інфекції сечовивідних шляхів він може вбити корисні бактерії.

5. Знизити біль з жаром.

Запалення і подразнення сечовивідних шляхів викликає печіння, тиск. Застосування електрогрілки може допомогти зменшити біль в області. Підтримуйте низьку температуру і обмежте її 15 хвилинами до однієї години.

Використовуйте харчову соду, щоб полегшити біль інфекції сечовивідних шляхів
Якщо інфекція сечовивідних шляхів дуже болюча, з палінням вона може допомогти вам заспокоїти її. Досить випити половину чайної ложки харчової соди, змішаної зі склянкою води.

Але, слід проявляти обережність у людей з проблемами гіпертонії!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал