7 продуктів, багатих на клітковину, варто включити в свій раціон і ось чому …

Завдяки клітковині можна запобігти ожирінню, діабету, раку товстої кишки і не тільки.

А також було доведено, що споживання продуктів, багатих на клітковину, допомагає запобігти серцево-судинним проблемам. В результаті усуваючи закупорку артерій і серцеві напади.

Найбільш вражаючим перевагою клітковини є те, що вона сприяє правильному функціонуванню травної системи. А також сприяє дефекації і підтримці мікрофлори товстої кишки.

7 продуктів, багатих на клітковину, варто включити в свій раціон і ось чому ...

Сила цього рослинного компонента дійсно вражає, а його висока стійкість до гідролізу травних ферментів людини робить його союзником в профілактиці дивертикулеза товстої кишки і раку товстої кишки.

Передбачається, що середнє споживання клітковини, рекомендований для чоловіків і жінок, має становити 25-38 грам в день, особливо у віці старше 35 -40 років.

Нездатність досягти цієї мети за вживання клітковини, часто виникає через нестачу знань про продукти, які її містять.

Хоча список довгий, основними продуктами з високим вмістом клітковини є овочі. Особливо такі як: салат, мангольд, сира морква, шпинат, брокколі, артишоки, гарбуз, картопля і зелена квасоля.

А також горіхи і насіння містять велику кількість цієї речовини. Особливо бажано вживати насіння соняшнику, мигдаль, фісташки та волоські горіхи.

Продукти, багаті клітковиною, які ви повинні додати в свій раціон:

Серед фруктів лідирують яблука, банани, персики, груші, мандарини, сливи і інжир.

  1. Авокадо: це джерело відмінного натурального волокна. З’їдаючи авокадо, тіло насичується 10 грамами клітковини. А також він багатий моно- і поліненасиченими жирами, званими хорошими жирами, які допомагають очистити судини.
  2. Сочевиця: вона дає 15,6 грама клітковини на чашку, а також є джерелом вітаміну В, білків, заліза та інших мінералів.
  3. Овес: найкраща їжа на сніданок. Саме вівсянка є найбільш рекомендованою їжею через вміст бета-глюкану, особливого виду клітковини, яка впливає на рівень холестерину і зміцнює імунну систему. А також містить нерозчинну клітковину, яка покращує ефективність і адекватне функціонування травлення.
  4. Яблуко. Одним з найважливіших фруктів в раціоні харчування, широко поширеним серед семи продуктів, багатих на клітковину, які необхідно включити в свій раціон. Воно міститься 4,4 грама клітковини, і його необхідно вживати разом з шкіркою, щоб використовувати всі фітохімічні елементи і вітаміни, які в ній містяться.
  5. Коричневий рис. Згідно з дослідженням, проведеним Гарвардським університетом, вживання двох порцій коричневого рису в тиждень знижує ризик розвитку діабету другого типу. Чашка коричневого рису містить 3,5 грама клітковини.
  6. Брокколі: чашка вареної брокколі містить 5,1 грама клітковини. Це ідеальна їжа для запобігання раку. Особливо завдяки вмісту ізотіоціанатів, які є антиоксидантами. В результаті вони стимулюють ферменти, які виводять токсини з організму.

Продукти, багаті клітковиною, забезпечують здоров’я і нормалізують травну систему. А також підвищують імунітет і поліпшують самопочуття.

Клітковина корисна для травної системи. Оскільки вона живить корисні бактерії, які живуть в кишечнику.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал