Слимаки, блішки, гусениці з капусти зникли. Натуральна обробка рятує мій урожай капусти вже не 1 рік

У цій статті поговоримо про досить велику проблему садівників та городників, а саме гусениці, слимаки, а також блішки. Шкідники які готові залишити нас без урожаю капусти, якщо ви не вживете заходів щодо їх усунення, а ось як боротися і що нам допоможе розповім у статті, давайте приступимо.

Слимаки, блішки, гусениці з капусти зникли. Натуральна обробка рятує мій урожай капусти вже не 1 рік

Якщо чесно, раніше у мене були часті проблеми з гусеницями та блішками, боролася багатьма методами, проте найчастіше більшість із них виявлялася не робочими, хімію використовувати я не хотіла, не бачила в цьому сенсу.

Миритися з проблемою теж не стала, адже ми таким чином можемо втратити велику кількість капусти, крім того терміни зберігання у таких качанів будуть маслі, а значить для зберігання вони не придатні, багато хто рекомендує використовувати механічний збір, але переловити всіх комах у вас все одно не вийде, тоді вдаємося до обробки по листу.

Для обробки нам знадобиться: 3 літри води, 30 г нашатирного спирту, 3 ст. л золи, 60 мл оцту 9%, також додаємо 5 ст. л рідкого мила, обробку проводити по листу у вечірній час, перш ніж обробляти, процідіть розчин, щоб пульверизатор не забивався.

Навколо капусти розкладайте ялинові голки, вони також є гарним захистом. Ці 2 методи я об’єдную в один і забуваю про таку проблему як шкідники на капусті.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал